Pohybujete se v oboru, v rámci kterého čas od času potřebujete dopravní značení? Budujete firemní areál? V těchto a mnoha dalších případech vám přijde vhod spolupráce s odborníky ze společnosti AZznačky. Specializovaná firma se realizací vodorovného a prodejem i pronájmem svislého dopravního značení zabývá přes deset let a pomůže vám také s realizací projektu dopravního značení.

Společnost AZznačky funguje na trhu od roku 2006 a vždy si zakládala na individuálním přístupu ke všem klientům. Díky bohatým zkušenostem s menšími i většími zákazníky dokáže splnit veškeré požadavky. Firma působí celorepublikově a při aplikaci dopravního značení využívá nejmodernější technologie a certifikované postupy. Veškeré dění je nepřetržitě monitorováno systémem Venzeo, který zákazníky informuje o stavu zakázky.

Svislé dopravní značky

Sortiment svislých značek zahrnuje výstražné, příkazové, zákazové, informativní a další typy značek, včetně dodatkových tabulek. Svislé dopravní značení si můžete zakoupit nebo pronajmout za velmi výhodných cenových podmínek. Můžete využít také související služby, jako jsou údržba a likvidace značení.

Dopravní značení

Svislé dopravní značení od AZznačky je v souladu se zákonem č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích. Provedení a podoba značek odpovídají platným evropským normám. V případě potřeby je lze doplnit o parkovací zábrany, zpomalovací pruhy a v nepřehledných místech o dopravní zrcadla.

Vodorovné dopravní značky

Firma AZznačky nabízí komplexní služby v oblasti vodorovných značek. Realizuje vodorovné dopravní značení na silničních komunikacích, v průmyslových areálech, logistických centrech, obchodních zónách i na podzemních parkovištích.

Parkoviště

Chcete se o prodeji a pronájmu značení dozvědět více? Informace a platný ceník najdete na www.azznacky.cz.